خبر

نمایش آثار برگزیده سومین جشنواره ویدئوآرتیست- اصفهان نگارخانه سیتی سنتر

Image: 

 

هشت اثر از نه اثر برگزیده در سومین جشنواره ویدئوآرتیست،از 14 تا 21 مرداد ماه ، همه روزه از ساعت 17 الی 21 در نگارخانه سیتی سنتر در شهر اصفهان به نمایش در خواهند آمد.در این نمایشگاه آثاری از فاطمه امیدیان، آرزو باغ شیخی، مهدی جواهریان، آذر خورشید، ستاره حسینی، فاطمه بهمن سیاهمرد، شهیره فروغی و حمید قدرتی در معرض دید قرار خواهد گرفت.این آثار توسط هیات انتخاب این دور از جشنواره ،اساتید گرامی، آقایان بهنام کامرانی،سیف الله صمدیان و حامد صحیحی به عنوان آثار برتر معرفی شده اند. شماره تماس نگارخانه: 03136550220  آدرس: اصفهان-سیتی سنتر-ورودی 7-طبقه اول.: .

پیغام تسلیت درگذشت هنرمند فرهیخته عباس کیارستمی-16 تیر 1395

Image: 

 

درگذشت هنرمند فرهیخته و گرانقدر ،عباس کیارستمی عزیز را به جامعه هنری و خانواده محترمشان تسلیت عرض مینماییم.ایشان نسلی از هنرمندان خوب ویدئوآرتیست را تربیت کرده اند که همواره خوب میدرخشند. جای این استاد بزرگ در عرصه هنر ایران همیشه سبز و خالی خواهد بود.

 

 

تغییرات در برنامه

Image: 

به دلیل تغییراتی در برنامه ریزی انجام شده جهت برگزاری نمایشگاه از آثار برگزیده در سومین جشنواره ویدئوآرتیست ، مکان برگزاری این نمایشگاه تغییر کرده و این تغییرات به زودی اعلام خواهد شد.

اعلام اسامی برگزیدگان سومین جشنواره

Image: 

به نام خدا
با تشکر و قدر دانی از تمامی هنرمندان شرکت کننده در سومین جشنواره (اولین دوسالانه ) ویدئوآرتیست ، به اطلاع میرسانیم که

در تاریخ هفت شهریور ماه 1394 ، بررسی آثار ارسال شده به دفتر  ویدئوآرتیست توسط هیات انتخاب سومین جشنواره ویدئوآرتیست (آقایان ، حامد صحیحی ، بهنام کامرانی و سیف الله صمدیان )صورت گرفت. تیم سه نفرۀ هیات انتخاب پس از ساعتها بحث و بررسی آثار ، از میان  50 اثر از 36 هنرمند ، 9 اثر را به عنوان آثار برگزیده معرفی نمود.

آثار برگزیده :
جراحی تاریخ / فاطمه امیدیان
فراتر از بودن / آرزو باغ شیخی
آخرین درخت / مهدی جواهریان
سوگ سپید /آذر خورشید
خلال / ستاره حسینی
قبل از ... / فاطمه بهمن سیاهمرد
ویژن / شهیره فروغی
اسپیلت / مروارید قاسمی
خلاء / حمید قدرتی
و همچنین  5 اثر نیز به عنوان راه یافته به بخش نمایشگاهی معرفی گردید:
تکوین حس دوگانه /صادق اسد
باد ما را خواهد برد / سپیده امیری
زندگی / محمد رضا حق نگهدار
کلمات سریع / الیکا زارعی
آب ما را خواهد برد / نغمه مقصودلو

لازم به ذکر است که با کمال خرسندی ، امسال شاهد رشد کیفی بسیار بالا در آثار هنرمندان بودیم که این مهم  باعث حساسیت بیشتر هیات انتخاب در گزینش آثار گردید.
برای تمامی هنرمندان عزیز آرزوی موفقیت و پیشرفت روزافزون داریم.

دفتر سومین جشنواره ویدئوآرتیست.

تشکیل کارگروه نمایشگاهها

Image: 

کارگروه نمایشگاه های ویدئوآرتیست با همکاری داوطلبانۀ اعضای فعال شکل گرفت. با آغاز فعالیت این کارگروه به زودی شاهد برگزاری نمایشگاهها و ایونت های داخلی و خارجی بیشتری توسط تیم ویدئوآرتیست خواهیم بود.

اعضای کارگروه : فرید امین الاسلام ، عاطفه مهدیانی ، تارا گودرزی ، شهیره فروغی ، فاطمه بهمن سیاهمرد ، دنیا حاجی زاده.

اعلام فراخوان سومین جشنواره ویدئوآرتیست

Image: 

فراخوان سومین جشنواره ویدئوآرتیست اعلام شد.

علاقه مندان به شرکت در این جشنواره تا پایان مرداد ماه جهت ارسال آثار خود به دفتر جشنواره فرصت دارند. لطفا قبل از ارسال اثر ، متن فراخوان را با دقت مطالعه کرده و با رعایت کلیه ی قوانین جشنواره ، پس از پر کردن فرم ثبت نام ، پیش از پایان یافتن زمان مقرر نسبت به ارسال آثار خود اقدام نمایید.لازم به ذکر است که تاریخ پایان مهلت ارسال آثار ، به هیچ وجه قابل تمدید نمی باشد.

سومین جشنواره ویدئوآرتیست.

Image: 

فراخوان سومین جشنواره ویدئوآرتیست به زودی اعلام خواهد شد. هنرمندان علاقه مند میتوانند با ارسال ایمیل خود به بخش عضویت در خبرنامه ی سایت (در پایین صفحه ی اصلی)، از اعلام فراخوان در اولین ساعات اولیه مطلع شوند.

صفحه‌ها